Ceník

JSTE V TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU, MŮŽEME SE POCHLUBIT OCENĚNÍM 
NEJLEPŠÍ KOORDINÁTOR ROKU 2017 

https://www.mgmagazine.cz/inspirace/svatebni-koordinatori-roku-2017.html

https://www.facebook.com/MarriageGuide1/?fref=ts

Úvodní schůzka zaměřená na Vaše představy o svatbě a informace o našich službách je ZDARMAV případě, že si objednáte svatbu na klíč nebo její části ( ne balíček k obřadu ) jsou všechny další schůzky také ZDARMA. Pokud již chcete řešit konkrétní místo svatby, poradit s výběrem lokality pro obřad či hostinu nebo probrat kokrétní časový plán svatby, jedná se o hrazenou konzultaci. Konzultaci hradíte na schůzce  a v rámci ceny Vám budou zpracované informace zaslány na e-mail. V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, bude tato částka zpětně odečtena z celkového rozpočtu.

KOORDINACE OBŘADU   2500 Kč

(pouze služby koordinátora bez inventáře )

zahrnuje 1 max 2 schůzky před svatbou, 2-3 hod práce v den svatby - vítaní hostů, usazení, sestavení svatebního průvodu, spolupráce s matrikou, komunikace s dodavateli - hudba, fotograf, kameraman, dohled nad výzdobou místa obřadu, ceny jsou platné pro kordinaci obřadu pouze v Brně a blízkém okolí, dále dle dohody, nutná součinnost snoubenců, včetně předání kontaktů apod.

ZVÝHODNĚNÁ CENA KOORDINACE OBŘADU V BRNĚ S OBJEDNANÝM BALÍČKEM  1600 Kč ( + doprava paušálně 250Kč)

 

CENA KOORDINACE OBŘADU MIMO BRNO S OBJEDNANÝM BALÍČKEM 1800 Kč ( + úhrada dopravy dle ujetých km)

PRO CIZOJAZYČNÉ SVATBY 2500 Kč

 

POUZE:

KOORDINACE DNE   8500 Kč  8 max 9hod / přípravy, obřad a hostina

podmínky spolupráce :

2-3 osobní konzulatce před svatbou - max. 6hod

- sestavení časového harmonogramu

- předání kontaktů na všechny dohodnuté dodavatele, kontrola jejich rozsahu práce a dodávek

celodenní asistence nevěstě a ženichovi ( dohled na přesun hostů z domu na obřad, dohled a koordinace hostů při obřadu a po té dohled nad jejich přesunem ke svatební hostině, kontrola a případná příprava v restauraci , zajištění uvítání novomanželů, usazení hostů - dle dodaného zasedacího pořádku..) 

Možno objednat i ve zkrácené verzi na 5 hod za 6.500,-Kč, zahrnuje 2 schůzky, max. 4hod.                           

SVATBA NA KLÍČ

Na úvodní schůzce s Vámi probereme představu, jak by měl svatební den vypadat a na základě těchto informací Vám vypracujeme cenovou nabídku. Převezmeme veškeré povinnosti a zařizování, které nám určíte. Navrhneme Váš den a dohlédneme na jeho harmonický a bezchybný průběh, od příprav nevěsty, vítání hostů až po poslední romantický tanec nebo dohled nad ohňostrojem. Připravíme originální koncept nebo tématickou svatbu.

Neustále se zajímáme o poslední trendy oblasti floristiky, módy, gastronomie a dokážeme vytvořit koncept tak, aby se vždy odlišoval od předchozích akcí. Máme cit pro kombinaci barev a textur a sebemenší detail je pro nás důležitý.

ČÁSTEČNÝ SVATEBNÍ SERVIS OD 5.000Kč

Máte již datum svatby a zajištěné místo pro obřad i hostinu, zamluvené svatební šaty, vybrány prstýnky, o svatební cukroví a dorty se postarají maminky, ale nevíte si rady se vším ostatním? Pomůžeme Vám s ostatními potřebnými detaily, zajistíme dodavatele, které ještě nemáte, vytvoříme podrobný časový harmonogram svatebního dne a postaráme se o celkovou organizaci Vaší svatby. Rozsah práce 15-20 hod.

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS OD 10.000Kč

Ušetříme Vám čas i peníze. Navrhneme celkový koncept dne, rozpočet, zajistíme místa pro pořádání obřadů i hostiny, zastoupíme Vás na úřadech, vyřídíme všechny potřebné formality. Zajistíme dodavatele – poradíme, kde seženete svatební šaty, snubní prsteny, objednáme nebo vyrobíme svatební oznámení a ostatní tiskoviny,  zajistíme ověřené výborné zákusky, domácí koláčky, dorty vč. ochutnávek, zajistíme Vám květinový servis - máme vlastní floristku, profesionálního fotografa, kameramana, kadeřnici, make-up artistku…postaráme se o výzdobu i zábavu. Rozsah práce 30-40 hod.

Specializovaná konzultace 600 Kč/ 1-1,5hod. - poradenství ohledně dokumentů, vyhledávání místa pro svatební obřad a hostinu dle specifických kritérií, dotazy na koordinátora ohledně svatební etikety, zasedacího pořádku, proslovů, časové plány apod. Při objednání služeb organizace, koordinace nebo akce na klíč bude cena samozřejmě za konzultaci odečtena z celkové ceny a i další schůzky jsou zdarma.

Prohlídky míst s koordinátorem 500 Kč/hod. Pokud si přejete prohlídku místa pro obřad nebo hostinu s naším koordinátorem, který ji zajistí v požadovaném termínu a se všemi relevantními informacemi. Cesty mimo Brno 9,-kč km. Cesty po  Brně v ceně prohlídky.

Celodenní koordinace u svatby na klíč 8-9hod/ 6000Kč přípravné práce, koordinátor na telefonu, neomezené konzultace, poradenství

Asistent koordinátora - pro akce s přesuny svatebčanů nebo pro nad 40 hostů

  • 2 hod / obřad 1500 Kč
  • 5 hod / obřad a oběd 2 000 Kč
  • 8-9 hod / obřad, oběd, hostina, party 3 000 Kč

Krásná svatba není jen záležitostí peněz! Důležitý je dobrý nápad a hlavně zkušenosti. Přijďte se s námi poradit, jak si splnit svůj sen o SVATBĚ. Máme jich za sebou již více než 450 a rádi pro Vás stále vymýšlíme nové nápady.

  • Kde všude můžete mít svatbu podle Vašich přání?
  • Jak se vyvarovat chyb, které mohou zkazit svatbu?
  • Jak ušetřit peníze při přípravě svatby?

Sjednejte si s námi schůzku ve Vámi vybraném čase na agentura@easywedding.cz

Místo schůzky si upřesníme na základě Vašich požadavků.

Cestovné osobním vozem mimo Brno účtujeme 9Kč/km.

V případě půjčovny dekorací si účtujeme manipulační poplatek za přípravu inventáře:

(týká se pouze půjčoven bez naší realizace)

půjčovné nižší  než 1000Kč - poplatek 350Kč

půjčovné 2000Kč - 3000Kč -  poplatek 250Kč

Nad 3000 a více  - poplatek 200Kč

 

Ceny nezahrnují poplatky úřadům a dopravu v a mimo Brno. Změna cen vyhrazena.