Svatební salon Easy Wedding Brno

Hledáte svatební salon v Brně s dlouholetou praxí? Hledáte profesionální svatební salon s dlouholetou praxí? Pak se obraťte na svatební salon Easy Wedding Brno!

 

Základem úspěšného svatebního dne je detailní příprava a promyšlená organizace. Zajistíme vše pro svatební obřady, od řešení úředních formalit po svatební dárky pro hosty. Umíme připravit svatby romantické i extravagantní, zajistíme službu dle Vašeho přání a vše domluvíme. Vy se nemusíte starat o nic!

Svatební salon Easy Wedding Brno pro Vás zajistí

  • originální svatební místa,

  • snubní prsteny a svatební oznámení,

  • svatební kytice, floristické služby a květinové dekorace,

  • slavnostní výzdobu, půjčování dekorací a výbavy pro svatby,

  • pánské obleky, svatební obuv, šaty pro družičky a luxusní doplňky,

  • zprostředkování svatebních fotografů, hudby, kadeřníků, cukrářů, dopravy a další služby

Nemusíte chodit jinam – organizace svatby na jednom místě našeho svatebního studia Brno

V příjemném prostředí našeho svatebního salonu Vám nabídneme komplexní služby, zajistíme svatby na klíč nebo částečné služby. K dispozici je Vám půjčovna svatebních dekorací a vybavení, zajistíme luxusní limuzínu nebo koňské spřežení. Postaráme se o Vás v takovém rozsahu, v jakém si budete přát. Vsaďte na náš svatební salon!

 

Náš svatební salon Brno pořádá také svatby pro cizince. Zajistíme soudní překlady i tlumočení, pomůžeme Vám s výběrem restaurace, svatebního prostředí, květin, hudby nebo snubních prstenů. Nabízíme mimořádnou kvalitu služeb za rozumné ceny, které znáte předem – žádné skryté náklady navíc.

 

Užijte si svatbu bez starostí a svěřte organizaci Vašeho velkého dne do rukou profesionálů svatebního salonu Easy Wedding Brno – nejlepší svatební agentura pro Brno a okolí

Napište nám:

Váš E-mail: 

Kontrolní kód*: