🆂🆅🅰🆃🅴🅱🅽Í 🅾🅱Ř🅰🅳

Hledáte vhodné místo pro svatbu v Brně? Nabízíme širokou nabídku lokalit pro svatební obřady v Brně a okolí, využijte jedinečných míst pro Vaši svatbu

 

Rádi Vám představíme další lokality k upořádání svatby v Brně a okolí, v renesančních sálech, barokních dvoranách nebo galeriích.

Úřední a církevní svatby Brno

Zajišťujeme úřední obřady (občanský sňatek) i církevní obřady (církevní sňatek). Úřední obřady zařizujeme na příslušné matrice podle místa, kde chcete svatbu mít – obřadní síň dané městské části Brno, obřad na Špilberku apod. Svatby v Brně organizujeme na řadě krásných míst, zahradách a parcích nebo poutavých brněnských interiérech, a další neustále přibývají.

Pokud je Vaším cílem svatba v kostele v Brně nebo okolí, vybereme pro Vás kostelík, kapli nebo klášter s ohledem na Vaše přání a počet svatebčanů. Církevní obřady organizujeme na základě domluvy s knězem, neboť pro církevní sňatek musíte splňovat další předpoklady.

Vyberte si to nejkrásnější místo pro svatbu v Brně nebo okolí, my Vám připravíme podrobný koncept svatebního dne, zajistíme výzdobu a zařídíme vše potřebné.

Jednotlivé brněnské městské části vyhlašují termíny v různém předstihu a obvykle se velmi rychle naplní. Kontaktujte nás proto včas!

Mahenovo divadlo - svatby, svatby Brno, svatby Špilberk, svatby Morava, svatební obřady Brno, svatby v Brně UMPRUM - svatby, svatby Brno, svatby Špilberk, svatby Morava, svatební obřady Brno, svatby v Brně Špilberk - svatby, svatby Brno, svatby Špilberk, svatby Morava, svatební obřady Brno, svatby v Brně Klenotnice - svatby, svatby Brno, svatby Špilberk, svatby Morava, svatební obřady Brno, svatby v Brně Místodržitelský palác - svatby, svatby Brno, svatby Špilberk, svatby Morava, svatební obřady Brno, svatby v Brně Stará radnice - svatby, svatby Brno, svatby Špilberk, svatby Morava, svatební obřady Brno, svatby v Brně