Květiny a dekorace

Žádná svatba se neobejde bez květin, které navodí romantickou atmosféru vaší slavnosti a prohloubí neopakovatelný zážitek a estetický dojem. Svatební kytice je velmi důležitá pro nevěstu a měla by ladit nejen s šaty, ale i celkovým stylem svatby. Vyberte si ji podle své oblíbené vůně a barvy, kterou máte ráda, popište nám vaši představu a my vám rádi poradíme a vytvoříme nádherný svatební pukét.

Připravili jsme pro Vás katalog, kde najdete nejrůznější barvy a druhy květin a drobných kvítečků, stačí si jen vybrat. Poradíme, které květiny jsou v dané sezóně dostupné. Navrhneme vám a zrealizujeme i kompletní květinovou výzdobu svatební slavnosti, tak aby ladila s vaší svatební kyticí.

  • kytici pro nevěstu
  • korsáž do klopy ženichova saka
  • dekorace obřadního stolu
  • slavnostní výzdoba svatební tabule, kostela a dalších prostor
  • výzdoba aut
  • myrty, věnečky, květiny pro družičky
  • menší kytice pro maminky, svědkyně, babičky
  • kytičky do vlasů

Dekorace - styling a půjčovna

Navhrhneme Vám vhodnou  barevnost a styl dekorací, sladíme vše od šatů družiček, přes květiny, tiskoviny i dort. Nebojte se barev! Dobrý nápad často nestojí mnoho peněz a můžete tak popustit uzdu svojí kreativitě. Mimo květinové aranžmá nabízíme i styling interiéru - kompozice stolů, jejich prostírání, zapůjčení inventáře - potahy na židle a barevné mašle, organzu, ubrusy, vázy, svícny a lucerny. Dárečky pro hosty jako svatební mandle, originální čokoládky, vínečka, perníčky apod.

modro růžová inspirace - svatební kysice, kytice, květiny, vazba romantické svíčky - svatební kysice, kytice, květiny, vazba květina do klopy - svatební kysice, kytice, květiny, vazba barevné ubrusy na stoly - svatební kysice, kytice, květiny, vazba svatební kysice, kytice, květiny, vazba výzdoba hlavní tabule - svatební kysice, kytice, květiny, vazba svatební kysice, kytice, květiny, vazba vysoké vázy na kulaté stoly - svatební kysice, kytice, květiny, vazba zeleno bílá klasika - svatební kysice, kytice, květiny, vazba vintage brož na kytici - svatební kysice, kytice, květiny, vazba svatební kysice, kytice, květiny, vazba žlutá svatba - svatební kysice, kytice, květiny, vazba čajové růže - svatební kysice, kytice, květiny, vazba čokoládovo stříbrná tabule - svatební kysice, kytice, květiny, vazba