Květiny a dekorace

Žádná svatba se neobejde bez květin, které navodí romantickou atmosféru vaší slavnosti a  podtrhne  estetický dojem. Svatební kytice je velmi důležitá pro nevěstu a měla by ladit nejen s šaty, ale i celkovým stylem svatby. Dle tradice ji vybírá ženich a donese nevěstě v den svatby.

Vyberte si ji dle oblíbeného typu květiny, barvy nebo vůně, popište nám Vaši představu a my Vám ji splníme.

Poradíme, které květiny jsou v dané sezóně dostupné, které nikoliv nebo za nevýhodnou cenu. Navrhneme Vám a zrealizujeme i kompletní květinovou výzdobu svatební slavnosti tak, aby ladila s Vaší svatební kyticí a se šaty nevěsty.

ZAŘÍDÍME:

  • kytici pro nevěstu
  • korsáž do klopy ženichova saka, korzáže pro svědky i tatínky
  • dekorace obřadního stolu
  • slavnostní výzdoba obřadního místa, kostela, svatební tabule a dalších prostor
  • výzdoba vozů
  • myrty, věnečky, květiny pro družičky
  • menší kytice pro maminky, svědkyně, babičky
  • kytičky do vlasů, živé květiny na dort včetně instalace

Dekorace - styling a půjčovna

Navhrhneme Vám vhodnou  barevnost a styl dekorací, sladíme vše od oznámení, přes květiny, dort i šaty družiček. Nebojte se barev! Dobrý nápad často nestojí mnoho peněz a můžete tak popustit uzdu svojí nebo naší kreativitě. Mimo květinových aranžmá nabízíme i styling interiéru - kompozice stolů, jejich prostírání, zapůjčení inventáře - potahy na židle a barevné mašle, organzy, ubrusy, vázy, svícny, klece a lucerny. Dárečky pro hosty jako svatební mandle, originální čokoládky, ručně dělané brože, vínečka, perníčky apod.

modro růžová inspirace - svatební kysice, kytice, květiny, vazba romantické svíčky - svatební kysice, kytice, květiny, vazba květina do klopy - svatební kysice, kytice, květiny, vazba barevné ubrusy na stoly - svatební kysice, kytice, květiny, vazba svatební kysice, kytice, květiny, vazba výzdoba hlavní tabule - svatební kysice, kytice, květiny, vazba svatební kysice, kytice, květiny, vazba vysoké vázy na kulaté stoly - svatební kysice, kytice, květiny, vazba zeleno bílá klasika - svatební kysice, kytice, květiny, vazba vintage brož na kytici - svatební kysice, kytice, květiny, vazba svatební kysice, kytice, květiny, vazba žlutá svatba - svatební kysice, kytice, květiny, vazba čajové růže - svatební kysice, kytice, květiny, vazba čokoládovo stříbrná tabule - svatební kysice, kytice, květiny, vazba