Svatební fotograf

Fotografie jsou nádhernou vzpomínkou na Váš velký den. Krásné portrétní fotografie novomanželů se objevují zarámované nejen u Vás doma, ale i u Vašich příbuzných. Fotografování portrétů probíhá většinou po obřadu nebo po svatebním obědě.  Je potřeba si rezervovat alespoň 60 min. volného a nikým nerušeného času. Fotografické služby se dají objednat nejen na obřad a portrétní foto nebo po celý den svatby včetně příprav a hostiny. Vše záleží na domluvě s vybraným fotografem. Velmi oblíbené jsou svatební knihy, které nahrazují klasické tištěné fotografie.

Nabízíme Vám služby zkušených fotografů. Každý má svůj jedinečný styl a nabízí i různé cenové kalkulace, od 4.000,- Kč. Fotografují se vybrané situace během obřadu (polibek, zápis do knihy, výměna prstýnku), portréty novomanželů v exteriéru nebo ateliéru a fotografa lze objednat i na zachycení celého dne včetně příprav, obřadu i hostiny.

Svatební video

Video je natáčeno během konání obřadu, mše a pokud máte zájem můžete si nechat zvěčnit i slavnostní hostinu, tradiční zvyky a první tanec novomanželů. Výsledný materiál je editován a podbarven doprovodnou hudbnou, u některých částí dne ponecháváme původní zvuk.  Můžeme doplnit i rozhovor se svatebními hosty. Ukázky videa z celého svatebního dne jsou k dispozici v kanceláři na DVD. Klip ze svatby z října 2011 od Leoše Brabce níže:

 

 

Svatební obřad online

Nemohou se všichni svatební hosté zúčastni Vaší svatby, ale přesto chcete, aby ji viděli v reálném čase? Zajistíme livestreaming Vašeho svatebního obřadu do celého světa po internetu. Instalujeme plazmové televize, kde všichni hosté pohodlně uvidí, co se právě děje přímo u oltáře. Cena od 15.000Kč dle použité techniky.

 

 

 

 

 

Fotografie, videozáznam, fotograf, profesionální fotograf, kameraman Fotografie, videozáznam, fotograf, profesionální fotograf, kameraman Fotografie, videozáznam, fotograf, profesionální fotograf, kameraman Fotografie, videozáznam, fotograf, profesionální fotograf, kameraman správný fotograf zachytí emoce - Fotografie, videozáznam, fotograf, profesionální fotograf, kameraman