Hudba a zábava

Hudba a zábava patří nerozlučně ke každé svatbě. Výběr hudebního doprovodu závisí na počtu hostů a na tom, kde a jak bude slavnost probíhat. Na obřad je nezapomenutelný příchod nevěsty za doprovodu smyčcového kvartetu či slavnostních varhan. Příjemnou atmosféru navozuje tlumená hudební kulisa v průběhu hostiny v podání pianisty či reprodukované chill out hudby. Všechny svatebčany roztančí první tanec novomanželů.

Můžete si vybrat z vystoupení sólistů a skupin v různém nástrojovém obsazení s repertoárem určeným k poslechu i k tanci. V nabídce máme klasickou cimbálovou muziku, která však na cimbál umí i AC/DC nebo Olympicky. Pro fajnšmekry jazz a blues band. K nejoblíbenějším patří pop kapely, které jsou schopny nabídnout od každého stylu pár písní. Pro odvážné cikánskou skupinu. S takovou si na své přijdou opravdu všichni. K dispozici je také DJ-moderátor, které vám připraví diskotéku včetně barevené hudby a karaoke.

Velmi oblíbené jsou vystoupení revival skupin jako U2, The beatles, Elvis Presley. Jako překvapení  zvolte ohňostroj, komponovaný na Vaši oblíbenou skladbu. Nejen pro děti tu máme vystoupení kouzelníka, který kouzlí přímo u stolů před zraky hostů a "naučí" je kouzlit. Na památku si mohou odnést karikaturu. Zajistíme Vám klauna pro děti s malováním na obličej i zajímavou bublinkouvou show, kdy se můžete schovat do bubliny. Na večer pak přijdou břišní tanečnice, polykači ohňů nebo souboj historického šermu.

 

 
Cimbálová muzika - hudba, hudební doprovod, housle, klavír, varhany kouzelník v akci - hudba, hudební doprovod, housle, klavír, varhany 2. nejlepší Elvis Presley v Evropě - hudba, hudební doprovod, housle, klavír, varhany první tanec novomanželů - hudba, hudební doprovod, housle, klavír, varhany Šum Svistu v dešti konfet - hudba, hudební doprovod, housle, klavír, varhany Karikaturista - hudba, hudební doprovod, housle, klavír, varhany Slavnostní ohńostroj už za 15.000kč - hudba, hudební doprovod, housle, klavír, varhany U2 revival band - hudba, hudební doprovod, housle, klavír, varhany