Svatební účes a líčení

Svatební účes - jeho úprava bývá poněkud náročnější, než obvykle a musí Vám vydržet celý den. Trendem jsou volnější jednoduché účesy, velké vlny a lehce natupírovné. Hezky vypadjí živé květy nebo vintage brože zakomponované do účesu. Náš team kadeřníků Vám na zkoušce doporučí slušivý účes, s ohledem na svatební šaty, pomůže vybrat ozdoby do vlasů a zakomponovat závoj. Cena včetně zkoušky v salonu a práce na místě výběru od 2000Kč.

Líčení - líčení by mělo být dokonalé, aby Vaše krása na fotografiích vynikla. Základem je kvalitní krycí make-up a důraznější nalíčení očí a tváří. Někomu sluší výraznější  barva rtěnky. Velký efekt mají umělé řasy. Nebojte se výraznějšího líčení než nosíte na běžné příležitosti. Naše vizážistka a make-up artistka zručným tahem štětce vyzdvihne Vaše přednosti a potlačí drobné nedostatky. Cena včetně zkoušky a líčení v den svatby na místě dle výběru od  2000Kč.

Manikůra a pedikůra - perfektně upravené nehty na rukou a na nohou jsou velmi důležité. Až všem budete ukazovat Váš prstýnek, každý si všimne Vaší dokonalé manikúry. I když preferujete přirozenost, alespoň pro tento den investujte do Vašich rukou.

Zajistíme Vám svatební líčení i úpravu účesu v den svatby až domů nebo do hotelu. Tyto služby jistě ocení i svědkyně, družičky nebo maminky.

Pratktický tip - nezapomeňte si vzít pudřenku, rtěnku / lesk a papírové kapesníčky, vlásenky, lak na vlasy, hřeben, pudr, deodorant, prášky proti bolesti hlavy, spínací špendlíky, papírové kapesníčky a další potřebné maličkosti a nebudete překvapena.

 
svatební účes, líčení, vizáž svatební účes, líčení, vizáž svatební účes, líčení, vizáž svatební účes, líčení, vizáž svatební účes, líčení, vizáž svatební účes, líčení, vizáž svatební účes, líčení, vizáž svatební účes, líčení, vizáž