Svatební agentura vs. svatební koordinátorka?

Milé nevěsty,

pokud nás oslovíte, nemusíte mít obavu, že platíte něco navíc. Platíte za čas, který ušetříte, za hodiny brouzdání po internetu čtením recenzí a také za jistotu. Stres spojený s vaší svatbou můžete hodit za hlavu a jen si vybírat a řešit věci z pohodlí domova, po telefonu či emailem.

Bylo by mylné se domnívat, že kvalitní koordinátorka Vám tu stejnou službu udělá zdarma.

Pokud ano, nemá dost zkušeností a tudíž dost práce nebo rozjíždí kariéru a vy potom  riskujete...

 

 

Příprava svatby je pro nás více než hromada tabulek a harmonogramů, je I o čase jen pro Vás, osobním přístupu, o vzájemné inspiraci a naslouchání. Potřebujete poradit a pomoct s přípravou, organizací dne, dekoracemi, výběrem místa obřadu či hostiny? Nevíte jak na to a čím začít? Kolik to všechno bude stát? U nás najdete odpovědi na všechny Vaše otázky.

Jak začít?

Základem je výběr místa pro svatební obřad - podívejte se na nabídku Obřady a služby, nebo využijte naší konzultace, kde Vám ukážeme více fotografií a probereme vše detailně - kapacita místa, parkování, výhody i nevýhody, volné termíny. Pokud nenajdete místo na obřad dle Vašich představ, můžete využít placené konzultace, kdy připravíme seznam míst dle přání.

Následuje výběr místa pro hostinu, zde je důležité uvést počet hostů a nároky na gastronomii. V nabídce máme hotely a restaurace, kde můžete mít jak obřad, tak i svatební hostinu. Jakmile jsou vybrána obě místa, provedeme rezervace data svatby v součinnosti s příslušnou matrikou nebo farností. Vyřídíme a podáme veškeré dokumenty, zajistíme tlumočení, soudní předklady, veškerou administrativu.

Přichází zábavnější část příprav, prohlédnete si svatebního oznámení, snubní prsteny, fotografie a videa poslechnete ukázky hudby, ochutnáte menu a víno, svatební dort i koláčky, vyzkoušíte svatební šaty, sladíme barevnost kytic a dekorací. Opravdu máme ty nejlepší dodavatele, několikanásobně prověřené. Každou svatbu plánujeme jako tu vlastní. Provedeme Vás přípravou svatby krok za krokem, bez zbytečného stresu či starostí. Vždy Vám předložíme několik variant na výběr a Vy jen zvolíte tu, která Vám nejlépe vyhovuje. Koordinátor Vám poradí kolik čeho objednat, sestaví zasedací pořádek, naplánuje svatební den, aby vše na sebe plynule navazovalo, postará se o dokumenty, přesuny hostů a spolupráci všech zúčastněných. Příjemná setkání probíhají v čase dle Vašeho výběru, v kanceláři u kávičky nebo v místě konání obřadu či hostiny. Můžeme i přijet za Vámi.

Kolik nás bude svatba stát?

Pro orientační cenu svatby můžete zkusit vyplnit naši kalkulačku svatby, rozpočet Vám přijde na email během několika dní. Po výběru místa hostiny a obřadu, aktualizujeme rozpočet i dle dalších dodavatelů. Ceny konzultační služeb a svatby na klíč najdete pod záložkou CENÍK

Pro svatbu v Brně a okolí nás kontaktujte na agentura@easywedding.cz

 

Petra pomáhá nevěstě při oblékání - svatební agentura Brno Iva fotografuje hosty do svatební knihy na památku - svatební agentura Brno svazování novomanželů při polévce - svatební agentura Brno něco modrého pro štěstí - svatební agentura Brno na památku s nevěstou a ženichem - svatební agentura Brno konzultace v kanceláři s Petrou - svatební agentura Brno pořádně utáhnout - svatební agentura Brno a zase poslední úpravy - svatební agentura Brno