Svatební oznámení a pozvánky ke stolu

Svatební oznámení vytváří nejen první dojem o svatbě, ale stává se i cennou a milou upomínkou. Oficiální pozvání na svatbu se obvykle provádí předáním nebo zasláním oznámení doplněného pozvánkou ke stolu. Svatební oznámení se posílá všem, kteří by se měli o vaší svatbě dozvědět. Pozvánka ke stolu je určena hostům, kteří se zúčastní svatební hostiny nebo večerní svatební party.

Najdete u nás více ja 250 vzorů svatebních oznámení od renomovaných firem. Objednávka trvá kolem 10-14 dní a cenové relace se pohybují od 30 do 75,- Kč/ks.

Máte vlastní představu o svatením oznámení? Využijte našeho grafika, který Vám připraví kompletní set tiskovin - oznámení, pozvánku, jmenovku, menu i program dne. Nebo sladí chybějící tiskoviny k Vašemu oznámení.

Svatební noviny - NOVINKA

Chcete pobavit svatební hosty během svatebního oběda či focení. Objednejte si svatební noviny, které vtipně vypráví příběh novomanželů a jsou cenným artefaktem pro hosty. Noviny zpracuje profesionální textař a grafik, na základě Vámi dodaných podkladů. Výslednou verzi schválíte před tiskem sami v pdf náhledu. Vzorek k náhledu v kanceláři. Cena: 5000Kč (idea,text,grafika,sazba) a tisk od 5Kč za ks formát A3, oboustranně, černobíle