Svatební hostina

Existuje mnoho možností a způsobů, kde a jak hostinu uspořádat. Vše záleží na počtu pozvaných hostů, ročním období a Vaší představě. Výdaje za svatební hostinu nejsou zrovna malé, proto zvažte dobře místo, kam své hosty pozvete i jak bohatá bude Vaše tabule. Pro hostinu můžete zvolit příjemnou a útulnou restauraci nebo romantický hotel, kde navíc prožijete svatební noc. V hotelu můžete rezervovat i pokoje pro hosty, kteří se nemohou ten den vrátit domů. V letních měsících připadají v úvahu terasy, zámecké a zahradní slavnosti. Pokud chystáte oslavu doma, na zahradě nebo v pronajatém sále zkuste využít služeb zkušených cateringových společností, které zajistí nejen občerstvení, ale i jídelní soupravy, nábytek, dekorace, ubrusy a úklid.

Svatební hostina začíná welcome drinkem, malým pohoštěním před obřadem nebo obědem a končí večeří. Oběd se skládá ze čtyř chodů (polévka, předkrm, hlavní chod a dezert). Večeře je obvykle formou rautu nebo grilování.  Ke slavnostní tabuli patří i patřičný dekor, může se jednat o květinovou výzdobu, barevně sladěné ubrousky, svatební menu nebo drobné dárečky pro hosty. Zasedací pořádek a jmenovky Vám ušetří horké chvilky.

 

Svatební hostina, restaurace, slavnosti, terasa Svatební hostina, restaurace, slavnosti, terasa Svatební hostina, restaurace, slavnosti, terasa populární candy bar - Svatební hostina, restaurace, slavnosti, terasa Svatební hostina, restaurace, slavnosti, terasa Svatební hostina, restaurace, slavnosti, terasa